Lai top „Sirmais saulriets” Likteņdārzā!

24. janvāris, 2013

Š.g. 10.novembra rītā Ogres sākumskola atzīmēja Lāčplēša dienu. Tai gatavojāmies jau iepriekš, jo bijām izlēmuši iesaistīties Likteņdārza „Sirmā saulrieta ” izveidē. Ikviens skolēns uz skolu nesa vienu pelēku akmeni , lai skolas pagalmā svinīgā pasākuma laikā veidotu nelielu akmens krāvumu.

Š.g. 10.novembra  rītā  Ogres sākumskola atzīmēja Lāčplēša dienu. Tai  gatavojāmies jau  iepriekš, jo bijām izlēmuši  iesaistīties Likteņdārza „Sirmā saulrieta ” izveidē. Ikviens skolēns  uz skolu nesa vienu pelēku akmeni , lai  skolas pagalmā svinīgā pasākuma laikā veidotu nelielu akmens krāvumu.

Katrs skolēns  līdz Lāčplēša dienai rakstīja   „Pelēkā akmens stāstu” , iztaujājot savus vecvecākus   gan par izsūtīšanas laiku Sibīrijā, gan par skaudriem kara laikiem, gan par jebkuru cilvēku, kurš būtu jāglabā ciešā piemiņā. Klasēs viesojās arī cilvēki, kuri reāli šos laikus piedzīvojuši. Dienas beigās mūsu skolas busiņš nogādāja akmeņus Kokneses  Likteņdārzā.