Lai grāmata neguļ plauktā

26. septembris, 2016

Ceturtdien, 22.septembra agrā rīta stundā, 1. b klasē sākās neparasta rosība. Šeit ar grāmatām rokās pulcējās 1.-3.klašu skolēni, kuri bija piedalījušies biedrības „Sajūtu Pasaule” grāmatu akcijā „Lai grāmata neguļ plauktā!”.

Ceturtdien, 22.septembra agrā rīta stundā, 1. b klasē sākās neparasta rosība. Šeit ar grāmatām rokās pulcējās 1.-3.klašu skolēni, kuri bija piedalījušies biedrības „Sajūtu Pasaule” grāmatu akcijā „Lai grāmata neguļ plauktā!”.

gramata_3Arī mūsu skolas mazajiem lasītājiem bija kāda mīļa grāmatiņa, kura ir izlasīta, kura ir iedvesmojusi, iepriecinājusi, devusi daudz jauku emociju, sajūtu un pārdomu. Tieši šī grāmatiņa tika dāvināta citam bērnam, sniedzot viņam iespēju sajust atbalstu, sajust kopābūšanas spēku, izlasīt kādu īpašu grāmatu un dalīties priekā atkal ar citiem.

Piedalīties akcijā bija pavisam vienkārši. Bija jāatrod grāmatiņa, kura būtu interesanta vienaudžiem, kura vēl ir gana glīta un akurāta, lai nodotu kādam citam lasītājam. Bija jāieraksta iekšā savs vēstījums jaunajam grāmatiņas īpašniekam – kāds vēlējums, uzmundrinošs citāts, atziņa, padoms, savas sirdsgudrība, kas tu esi, datums un pilsēta, no kuras tu nāc.

Pateicoties biedrības „Sajūtu Pasaule” valdes locekles un Rīgas 6.vidusskolas sākumskolas skolotājas Kadrijas Beirotes atsaucībai, mēs dalījāmies priekā, ka mēs katrs varam izdarīt labu darbu.

gramata_2Paldies 1.b, 2.a, 2.b, 2.c, 2.g, 3.a, 3.c klases skolēniem, viņu skolotājām par mudināšanu un skolēnu vecākiem par atsaucību un ieinteresētību!

Nākošo lasītāju uzdevums, savukārt, būs grāmatiņu izlasīt, uzrakstīt un (vai) uzzīmēt aprakstu un atkal nodot tālāk – nākošajam lasītājam.

No manas Sajūtu pasaules uz Tavējo, no Tavas uz nākamo!

Informāciju sgatavoja: I. Piļka direktores vietniece