Gudrs, vēl gudrāks

26. septembris, 2016

LTV1 ēterā erudīcijas spēlē „Gudrs, vēl gudrāks” Ogres sākumskolas skolnieks Rimants Roze.

Uzsākot jauno mācību gadu, LTV1 ēterā atgriežas erudīcijas spēle skolēniem „Gudrs, vēl gudrāks”. Arī šogad jauno sezonu uzsākot , tika aicināts iesaistīties spēlē ikviens Latvijas vispārizglītojošo skolu 6.klašu skolēns. Nu jau trešo mācību sezonu ar lepnumu var teikt – arī Latvijas skolēni ir gudri un zinātkāri.

rimis_2Pēc veiksmīgi aizpildītas anketas „Gudrs, vēl gudrāks ” pusfinālā no 168 pieteikumiem izdevās iekļūt arī Ogres sākumskolas 6.c klases skolniekam Rimantam Rozem (klases audzinātāja Jolanta Bardovska). Raidījuma ieraksts notika š.g. 14.septembrī, kurā Rimantu atbalstīja 15 klases biedri un skolotāja.

Kopumā 32 piektdienu vakaros varēs vērot, cik talantīgi, atjautīgi un erudīti ir jaunie cilvēki, kuri pēc desmit divdesmit gadiem noteiks lietu kārtību mūsu Latvijā. Arī šogad spēli vadīs Valters Frīdenbergs un Kaspars Ozoliņš.

«Gudrs, vēl gudrāks» LTV ēterā būs skatāms katru piektdienas vakaru, sākot ar š.g. 9.oktobri.

 

Informāciju sagatavoja: Ogres sākumskolas skolotāja, 6.c klases audzinātāja Jolanta Bardovska