“Gribu būt mobils” pusfināli Latvijas pilsētās

13. janvāris, 2017

CSDD aicina 6.-8. klašu skolēnus piedalīties aizraujošā konkursā topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem – “Gribu būt mobils”.

Jau desmito reizi Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) aicina 6.-8. klašu skolēnus mobilizēties un piedalīties izglītojošā un aizraujošā konkursā topošajiem un esošajiem velosipēdistiem un mopēdistiem – “Gribu būt mobils”.

Šogad “Gribu būt mobils” norisinās jau desmito reizi, attīstot skolēnos ceļu satiksmes drošības izglītības prasmes un gatavojot jauno satiksmes dalībnieku paaudzi, kas apzinās savus pienākumus un tiesības uz ceļa.

Konkurss notiek četrās kārtās (priekšsacensības, neklātienes kārta, pusfināls, fināls) un prasa no dalībniekiem ļoti nopietnas gan teorētiskas, gan praktiskas zināšanas. Tomēr nopietnās konkursa prasības mūsu skolēnus nebiedē, un sešas komandas arī šogad pieņēma izaicinājumu un pieteicās konkursam.

Pašlaik ir noslēgusies neklātienes kārta. Jau tagad esam priecīgi, ka mūsu skolu pusfinālā pārstāvēs divas 6.b klases komandas – „ Gudrinieki ” un „ Dižtraki ”. Vēl trīs 6.b klases komandas ( „Gudrās lapsas”, „Veiksmes atslēga” un „Pareizās”) saņēma atzinības rakstus un balvas no konkursa organizatoriem.

Turēsim īkšķus pusfinālā!!!

Informāciju sagatavoja 6.b klases audzinātāja Maruta Dudkina