Labdarības pasākums Ogres pansionātā

17. decembris, 2018

Patiess smaids, atzinīgs vārds, laikā pateikts paldies nemaksā neko, bet nozīmē tik daudz, īpaši Ziemassvētku gaidīšanas laikā!

Tuvojas gada nogale un gada skaistākais laiks Ziemassvētki – gaismas atgriešanās. Šie gaidītie svētki sākas ar svētku gaidīšanas laiku – ar Adventi, kad mēs mācām skolēniem atvērt sirsnību un labestību, kad katru svētdienu iededzam svecītes egļu zariem pītajā adventes vainagā.

Patiess smaids, atzinīgs vārds, laikā pateikts paldies nemaksā neko, bet nozīmē tik daudz. Ziemassvētkiem un gadumijai piemīt kāda īpaša aura, kuru raksturo atvērtums un labestība. Par gaišu un sirsnīgu tradīciju ir kļuvusi Ogres sākumskolas un Ogres Mūzikas skolas rīkotā Ziemassvētku labdarības akcija.

Kāpēc ikviens no mums – gan tie, kas ir ar sirmām galvām, gan tie, kam bērnības dzirkstis acīs – tik ļoti gaida Ziemassvētkus?

Laikam jau ikvienam cilvēkam pienāk brīdis pārdomām, kad vajag prieku dāvāt, labus darbus darīt, padalīties ar labestību, atcerēties cilvēkus, kuriem šī uzmanība ir īpaši vajadzīga. Ziemassvētki ir tas laiks, kad vajag arī dāvanas saņemt.

Un mums, Ogres sākumskolai un Ogres Mūzikas skolai, izdevās kopā pārsteigt pansionāta “Ogre” iemītniekus ar mūziku, ar pasaku, mīklu minēšanu un dāvanu došanu!

Mūsu kopējās pūles, atbalsts, gaišās un labās domas kalpos par pamatu labestībai un daudziem sniedza prieku.
Liels un sirsnīgs paldies visai Ogres sākumskolas saimei par sarūpētājām dāvanām, kuras izstaroja siltumu un mīļumu, skolēniem par sirsnību un atvērtību, tiekoties ar iemītniekiem.

Paldies Ogres Mūzikas skolēniem un skolotājiem par svētku atmosfēras radīšanu!

Paldies arī pansionāta “Ogre” darbiniekiem, kas palīdz ikdienu, pansionāta iemītniekiem, padarīt kvalitatīvāku.

Lai Ziemassvētku laiks mums visiem ir bagāts ar gaišām domām, labiem vārdiem, krietniem darbiem!

Informāciju sagatavoja Ogres sākumskolas direktores vietniece Aija Sirsniņa