Rudzu grauda spēks – 2.d klases skolēnu mācību ekskursija

17. decembris, 2018

11. decembrī 2.d klases skolēni apmeklēja maizes ceptuvi “Lāči”. Izzinoši izglītojošas mācību ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar maizes cepšanas procesu. Gides pavadībā varēja apskatīt ceptuves maizes krāsnis un cepēju darbarīkus.

11. decembrī 2.d klases skolēni apmeklēja maizes ceptuvi “Lāči”. Maizes ceptuve “Lāči” ir dibināta 1993. gadā un tā nodarbojas ar augstvērtīgu maizes un oriģinālu konditorejas produktu izstrādi. Tajā var iepazīties ar maizes cepšanas senajām tradīcijām. Galvenās uzņēmuma vērtības ir dabīgu izejvielu izmantošana un augsta produktu kvalitāte.

Izzinoši izglītojošas mācību ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar maizes cepšanas procesu. Gides pavadībā varēja apskatīt ceptuves maizes krāsnis un cepēju darbarīkus.

Interaktīva prezentācija iepazīstināja skolēnus ar rudzu maizes vērtīgajām īpašībām. Prieku sagādāja arī maizes degustācija un kopīga kliņģera cepšana.

Kamēr izcepas kliņģeris, skolēniem bija iespēja jauki pavadīt laiku un piedalīties Ziemassvētku ballītē.

Maizes ceptuve “Lāči” ir viena no latviskākajām vietām Latvijā, kurā skolēni varēja ne tikai nobaudīt īstu, ar rokām gatavotu maizi, bet arī patīkami atpūsties.

Rakstu sagatavoja 2.d klases skolotāja Ļ.Maļinovska