Konkurss “Dārznīca” beidzās

9. marts, 2015

Ogres sākumskolas skolēni iesaistījušies stādu audzēšanas konkursā “Dārznīca”, organizē stādu audzētāju biedrība.

Ogres sākumskolas skolēni iesaistījušies stādu audzēšanas konkursā “Dārznīca”, organizē Stādu audzētāju biedrība.

Projektā, kas paredzēts 1.-6.klašu skolēniem, piedalās Ogres sākumskolas 2.b klase (audzinātāja Larisa Bite), 2.c klase (audzinātāja Elita Geca), 3.b klase (audzinātāja Regīna Hanzena) un 4.c klase (audzinātāja Jolanta Bardovska).

“Mēs esam to 2000 Latvijas skolēnu vidū, kuriem ir radusies iespēja iekļauties šajā projektā. Skolēniem būs jākopj, jālaista, jāmēslo un visu laiku jāseko, kā stādiņš izaug, bet rudenī stādiņu varēs izstādīt dārzā,” stāsta 4.b klases audzinātāja Jolanta Bardovska.

Šogad konkursa ietvaros skolēniem būs iespēja izmēģināt spēkus stādu audzēšanā, izaudzējot trīs dažādus augus – ciedru priedi, piparmētru un pīlādzi, un dalīties savos asniegumos un atklājumos ar citiem konkursa dalībniekiem izmantojot interaktīvu aplikāciju.

Ogres sākumskolas skolēni jau saņēmuši stādu audzēšanas komplektus, kuros iekļauti stādmateriāli, augsne, podiņi, mēslojums  un “Augu dienasgrāmata”, kurā skolēniem būs jāfiksē visas veiktās darbības, savi novērojumi un secinājumi par stādu audzēšanas procesa gaitu projekta laikā.