Izpēti profesiju pats

22. marts, 2022

Kādā vecumā ir īstais laiks, lai sāktu runāt par profesijas izvēli un savu turpmāko karjeru? Domas par šo jautājumu, droši vien, būs dažādas. Pieredze rāda, ka 6. klašu skolēnu interese par profesijām ar katru gadu pieaug. Tāpēc šis ir īstais laiks, lai radītu interesi un motivētu ieskatīties interesantajā profesiju pasaulē. Kāda ir šī aizraujošā profesiju […]

Kādā vecumā ir īstais laiks, lai sāktu runāt par profesijas izvēli un savu turpmāko karjeru? Domas par šo jautājumu, droši vien, būs dažādas.

Pieredze rāda, ka 6. klašu skolēnu interese par profesijām ar katru gadu pieaug. Tāpēc šis ir īstais laiks, lai radītu interesi un motivētu ieskatīties interesantajā profesiju pasaulē.

Kāda ir šī aizraujošā profesiju pasaule var apskatīt skolēnu radošo darbu izstādē gaitenī pie sociālo zinību kabineta.

P.S. Visu profesiju sarakstu, kā arī intervijas, fotogrāfijas, profesiju aprakstus un informāciju par mācību iestādēm, kur apgūst dažādas profesijas, var skat. http://www.profesijupasaule.lv/pw-search?categ_type=13057&search_field=

Rakstu sagatavoja sociālo zinību skolotāja Maruta Dudkina