Ogres sākumskolas stiprinājuma vārdi Ukrainai!

8. marts, 2022

Ukraina turies un nepadodies! Karš lai beidzas un miers pie Jums!

UKRAINA TURIES UN NEPADODIES!

KARŠ LAI BEIDZAS UN MIERS PIE JUMS!

RODIET MIERU SEVĪ, JO JŪS TO VARIET!

AK, KRIEVIJAS KARAVĪRI IR VAIRĀK, BET UKRAINAS KARAVĪRI IR STIPRĀKI!

IR MIERS, MŪŽU MŪŽOS UKRAINĀ!

NEUZTRAUCIETIES, ESIET STIPRI UN LAIMĪGI!

AK DIEVS, PALĪDZI UKRAINAS TAUTAI!!!

Šie ir Ogres sākumskolas skolēnu un skolotāju atbalsta vārdi, domas, lūgšanas un zīmējumi Ukrainas tautai. Šo atbalstu apzināti esam veidojuši no saules stariņiem, austošas saules formā, kuras stari stiepjas bezgalībā. Saullēktu vēro vienoti pasaules iedzīvotāji. Savās sirdīs stipri. Savā garā modri. Savā prātā skaidri. Saule mūsu dzīvības, miera un vienotības simbols.

Stiprinājuma vārdus apkopoja Santa Ustinoviča.

Skaidrojošo tekstu uzrakstīja Vita Putāne.