Fotokonkurss “Ceļā uz Latvijas simtgadi”

23. novembris, 2016

Par godu Latvijas dzimšanas dienai no 7. – 17. novembrim skolā norisinājās foto izstāde. Izstādes mērķis bija stiprināt valstsgribu, piederības sajūtu valstij un mīlestību pret savu zemi.

Saites

cela-uz-lv-100g-galerija-4Par godu Latvijas dzimšanas dienai no 7. – 17. novembrim skolā norisinājās foto izstāde. Izstādes mērķis bija stiprināt valstsgribu, piederības sajūtu valstij un mīlestību pret savu zemi, kā arī veicināt skolēnu un skolotāju radošo iniciatīvu. Īstenot šo mērķi bija uzticēts mūsu skolas 6. klasēm un skolotājiem.

11 izstādes dalībnieki caur fotogrāfijām uzskatāmi parādīja, kādu katrs no viņiem redz savu Latviju.

Par konkursa uzvarētājām kļuva 6.a klases skolnieces Marta Gribuste un Anna Margarita Vempere.

Paldies visiem par piedalīšanos un apsveicam pirmās vietas ieguvējas!!!

Mūsu cieņa, mīlestība un lepošanās ar savu dzimto zemi – tā ir mūsu dāvana Latvijai dzimšanas dienā!

Rakstu sagatavoja sociālo zinību skolotāja Maruta Dudkina