Drošības stunda

18. novembris, 2016

Par uzvedību dzelzceļa sliežu tuvumā drošības stundas ietvaros bērnus izglītoja Valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļa” (LDz) speciālisti.

Ceturtdien, 10.novembrī Valsts akciju sabiedrības „Latvijas dzelzceļa” (LDz) drošības stunda notika katrā 3. klasē. Kāpēc trešklasniekiem? Tāpēc, ka trešklasnieki ir uzsākuši patstāvīgi doties uz skolu un no skolas uz mājām.

img_20161110_112127LDz Drošības izglītības speciāliste Māra Baumane kopā ar Helviju Baltgaili atraktīvā un viegli saprotamā veidā iepazīstināja ar dažādu dzīves situāciju būtiskajiem drošības jautājumiem.

Skolēni skatījās jaunāko, uz patiesiem notikumiem balstītās izglītojoši pamācošās, dokumentālās filmas „Lai dzīvo bērni” pirmizrādi. Ik gadu filmas radošā komanda apkopo aizvien jaunus bērnu un jauniešu stāstus, kuri, nezinot vai ignorējot drošības noteikumus, par mata tiesu izvairījušies no nāves un visu turpmāko dzīvi spiesti sadzīvot ar negadījumu sekām. Viņu rūgtā pieredze un liktenīgie stāsti, lai kalpo kā brīdinājums un piemērs sekām, ko var izraisīt elementāra drošības neievērošana.

Aicinu ikvienu patstāvīgi izglītoties drošības jautājumos, apmeklējot mājas lapu http://www.dzirdiredzidzivo.lv

Informāciju apkopoja I. Piļka, direktores vietniece

Vēl raksti šajā kategorijā