Zoozīļuks 2016

17. novembris, 2016

No 19. septembra Zoozīļuks aicināja skolēnus lasīt ozolzīles. Arī mūsu skolas skolēni aktīvi vāca zīļu krājumus.

No 19. septembra Zoozīļuks aicināja skolēnus lasīt ozolzīles. Arī mūsu skolas skolēni aktīvi vāca zīļu krājumus pekariem, briežiem, žirafēm, dažādiem grauzējiem un pats galvenais – brūnajam lācim.

Šogad akcijā Latvijas skolu bērni salasīja gandrīz 37 tonnas ozolzīļu. Zoodārza konkursā tika nosvērtas un novērtētas visas nodotās salasītās zīles. Galvenais kritērijs – jo kvalitatīvāk, jo labāk; jo kvalitatīvāk un vairāk, jo vēl labāk.

Klases, kurā katrs skolēns bija nodevis ne mazāk kā 2 kg zīļu, piedalījās arī konkursā, kur akcijas noslēgumā bija balvas. Šogad – galvenā balva – neparasta Mācību nodarbība Rīgas zooloģiskajā dārzā vai arī ekskursija pa Zoodārzu.

Mūsu skolas 1.b, 1.d, 3.a, 3.c, 4.b klašu skolēnu veikumam nedaudz pietrūka līdz galvenajai balvai, tāpēc Zoodārzs ir sarūpējis veicināšanas balvas – puscenu Rīgas Nacionālā zooloģiskā dārza apmeklējumam līdz 2017.gada 30.jūnijam. Savukārt, 3.d klasei ir izteikta pateicība par aktīvu dalību ozolzīļu vākšanas akcijā.

Paldies čaklajiem vācējiem, vecākiem par atbalstu un klašu audzinātājām ( Larisai Bitei, Dailai Živuļinai, Ieviņai Piļkai, Dacei Bužerei, Ļubovai Maļinovskai, Līgai Bužerei) par uzņēmību un skolēnu iesaistīšanu akcijā „Zoozīļuks 2016”.

Informāciju sagatavoja I. Piļka, direktores vietniece