Apsveicam Valsts svētkos!

17. novembris, 2016

Skolas direktores Māras Bankas apsveikums Latvijas Republikas proklomēšanas 98. gadadienā.

Saites

18-nov-konc-1617-4Kaut arī Latvija dzimusi tumšā, vēsā rudens vakarā, mēs esam Saules tauta. Saules zīme ievijas austajās villainēs un cimdu rakstos. Mums ir savas saules dziesmas un stipruma vārdi.

Saulīte vizēja latviešu strēlnieku kokardēs jau pirmajā pasaules kara laikā. Uzlecošā saule rotā Latvijas valsts ģerboni.

Jānis Jaunsudrabiņš rakstīja : ”Turi Latviju dziļi ieslēgtu savā sirdī. Turi to kā lielāko dārgumu, ko nedrīkst pazaudēt. Jo zaudējot Latviju, tu zudīsi pats. Piemini Latviju!”

Brīvība dzimtajā zemē ir viena no lielākajām vērtībām cilvēka dzīvē. Pateicoties brīvībai mums ir mājas, kurās veidot stipras ģimenes.

Apzinīgi darot ierastos ikdienas darbus, rūpējoties par saviem vecākiem, nodrošinot cerīgu nākotni saviem bērniem, mēs patiesībā darām vienu darbu –kalpojam šai zemei.

Nevienā citā pasaules malā saule tā neuzaust kā Latvijā. Ar pateicību sagaidīsim valsts dzimšanas dienu un domās novēlēsim Saules mūžu Latvijai!

Skolas direktore Māra Banka

Vēl raksti šajā kategorijā