Deju koletīvu, ansambļu un koru dalībnieku gājiens

20. septembris, 2021

Šogad XII Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētki aizritēja netradicionālā un epidemioloģiskajai situācijai pielāgotā formātā.

Tradicionāli ierastie svētki, ar skatītājiem pilnās tribīnēs un ielās nenotika, bet notika Citādi dziesmu un deju svētki, katram kolektīvam savā novadā, nesatiekoties dalībniekiem no citām pilsētām.

Ogres sākumskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas BJDK “Dzītariņš” deju skolotājas Dairas Dāles vadībā 27. jūlijā, spītējot vienīgajai lietainajai vasaras dienai, piedalījās Ogres novada deju koletīvu, ansambļu un koru dalībnieku gājienā.

Šo Deju svētku moto – “svētki ir tur, kur esam mēs, svētki ir tādi, kādi esam mēs” – atbilst “Dzītariņš” dejotāju būtībai. Mums patīk dejot!

Uz tikšanos turpmākajos koncertos un svētkos!