Ciemos pie ugunsdzēsējiem Ogrē

13. novembris, 2015

2015. gada 9. oktobrī mēs, Ogres sākumskolas 1.c klases skolēni, ar klases audzinātāju Sandru Bērziņu bijām ciemos Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ogres daļā.

2015.gada 9. oktobrī mēs, Ogres sākumskolas 1.c klases skolēni, ar klases audzinātāju Sandru Bērziņu bijām ciemos Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Ogres daļā.

VUCAM01536GD pārstāvji interesanti stāstīja par ugunsdzēsēju darbu. Karjeras nedēļas ietvaros noskaidrojām par VUGD nodarbinātajiem glābējiem, speciālistiem un viņu veiktajiem pienākumiem, kā arī nepieciešamo speciālo darba apģērbu. Varējām aplūkot ugunsdzēsēju depo, speciālos darbarīkus un tehniku. Varējām pat izmēģināt, kā notiek dzēšana ar ūdens strūklu. Sapratām, ka tas ir grūts darbs!

Kopīgi ar ugunsdzēsējiem pārrunājām ugunsdrošības noteikumus, kurus jāievēro gan pieaugušajiem, gan bērniem. Noskaidrojām, kā jārīkojas kritiskās situācijās.

Pēc viesošanās skolā vēlreiz pārrunājām redzēto, zīmējām zīmējumus, atgādinājām pārējiem mūsu skolas skolēniem par ugunsdrošības noteikumu ievērošanu, izveidojot izstādi.

Ogres sākumskolas 1.c klases skolēni un skolotāja S.Bērziņa

Vēl raksti šajā kategorijā