Ģimenes dienas pasākums

23. oktobris, 2015

13. septembrī 3.b klasei norisinājās Tēvu – Ģimenes dienas pasākums atpūtas centrā “Turbas”. Tā kā Latvijā septembra otrajā svētdienā tiek atzīmēta Tēvu diena, arī mūsu pasākuma Galvenie varoņi bija Tēvi.

13. septembrī 3.b klasei norisinājās Tēvu – Ģimenes dienas pasākums atpūtas centrā “Turbas”. Tā kā Latvijā septembra otrajā svētdienā tiek atzīmēta Tēvu diena, arī mūsu pasākuma Galvenie varoņi bija Tēvi.

Arī pasākuma vietu mums noorganizēja Toma tētis – Paldies viņam!

Šajā dienā tēviem bija izklaižu, atrakciju un dažādu jautru piedzīvojumu pilna diena. Klases audzinātāja Larisa Bite ar bērniem un atraktīvās māmiņas bija sagatavojušas tēviem dažādus pārsteigumus un arī uzdevumus, ar kuriem visi lieliski tika galā.

Pasākumu atklāja ar bērnu sagatavotiem aprakstiem par katru tēti. Savukārt tēvu uzdevums bija “saskatīt” sevi šajā aprakstā, jo tos lasīja bērni jauktā secībā. Tālāk sekoja jautrības un prieka pilni notikumi. Tika pūsti baloni, skaitītas monētas, bija atrakcijas ar galda tenisa bumbiņām. Atcerējāmies arī kā veidot un ātri novākt glāžu piramīdas.. Un vēl un vēl..

Īpaši jauks bija Daniela mammas vadītais improvizācijas teātris par tēmu – Visiem labi zināmas pasakas! Tajā piedalījās visi bērni un vecāki. Jautrība neizpalika – bija milzīgs prieks par skatīto izrādes improvizāciju, kā arī satraukums par pašu gaidāmo iznācienu. Tērpus teātra izrādēm sarūpēja Karlīnas māmiņa – katrs varēja atrast sev ko piemērotu!

Par tik daudzu uzdevumu veiksmīgu izpildi neizpalika arī apbalvojumi. Tika saņemti gan diplomi, gan medaļas – bērnu veidotās koka medaļas un īpaši šim pasākumam izgatavotās šokolādes medaļas.

Tēvi izcili tika galā ar visiem uzdevumiem, jo viņi taču ir paši labākie, stiprākie, veiklākie un atraktīvākie! Papildus cīņas sparu viņiem deva bērni un māmiņas – spēcīga atbalsta komanda!

Pasākums izvērtās ļoti jauks – visi juta viens otram līdzi, atbalstīja, priecājās par iznākumu un apsveica!

Tēvu – Ģimenes dienas pasākums 3.b klasei notiek jau otro gadu, un domājams, ka to ieviesīsim kā tradīciju arī turpmāk!

Ar cieņu – 3.b klases vecāki