Ciemiņi 3.c klasē

4. janvāris, 2017

Projekta “Sporto visa klase” ietvaros gada nogalē pie 3.c klases viesojās ciemiņi, kuri stāstīja, kā savā dzīvē ir sasnieguši savus mērķus.

Gada nogalē pie 3.c klases – projekta „Sporto visa klase” dalībniekiem,  viesojās ciemiņi, kuri stāstīja, kā savā dzīvē ir sasnieguši mērķus, ka jebkurš iesāktais darbs ir padarīts, ja to dara līdz galam. Protams, gadās, ka ir uzdevumi, kuri tev jāpadara bez īpašas patikas, tomēr tev jāatrod motivācija, jo saproti, ka katrs konkrēts uzdevums kalpo lielākam mērķim. Kā tieši saglabāt motivāciju, kā to atrast? Aicinātie ciemiņi- peldēšanas treneris Māris Kurilovičs, spēka vīrs- Agris Kazeļņiks, mūziķis un ielu vingrošanas pamatlicējs Kaspars Zlidnis, un 2006. gada Turīnas XX Olimpisko Ziemas spēļu dalībnieks, kamaniņbraucējs- Kaspars Dumpis, 3.c klases skolēnos, aicināja saprast, cik svarīgi ir iegūt izglītību, ticēt saviem spēkiem, saglabāt interesi par notiekošo, prast saskatīt savos pienākumos kaut ko jaunu, motivējošu. Visi novēlēja, lai nezustu skolēnos interese par notiekošo, novēlēja meklēt arvien jaunus izaicinājumus un mērķus, ko sasniegt. Paldies Elīnas un Kintijas mammām par iespēju satikties ar šiem cilvēkiem.

3.c klases audzinātāja Dace Bužere