Dalība Eņģeļu pasaku konkursā

2. janvāris, 2017

Pasakas konkursam rakstījām arī mēs, 3.a klases skolēni. Vislielāko prieku un pārsteigumu sagādāja tas, ka 2 pasakas ir 30 labāko pasaku vidū.

Aizgājušo svētku, pārdomu un brīnumu laikā, ir vēlme atskatīties uz paveikto un dalīties labajā. Kā katros Ziemassvētkos, arī šogad eņģeļi nolaidās pār Latviju, lai aicinātu ikvienu palīdzēt smagi slimajiem bērniem.

Gaidot labdarības akciju „Eņģeļi pār Latviju”, skatītāju iecienītākais televīzijas kanāls LNT aicināja ikvienu – lielu vai mazu – sacerēt savu pasaku par eņģeļiem. Raidījuma producenti rosināja saukt palīgā mammu un tēti, vecmāmiņu un vectētiņu, klasesbiedrus, draugus un skolotājus un uzrakstīt savu īpašo stāstu par to, kas radīja eņģeļus, kur tie mājo un kādus darbus veic.

Šim konkursam tika iesūtītas vairāk nekā 200 pasakas. Pasakas konkursam rakstījām arī mēs, 3.a klases skolēni. Vislielāko prieku un pārsteigumu sagādāja tas, ka 2 pasakas ir 30 labāko pasaku vidū. Pasakas ieskaņoja Latvijā zināmi aktieri, mūziķi un TV sejas.

Paldies par eņģeļu pasakām! Apsveicam Esteri Voitjuli un vēlam turpmāk vēl radošākas ieceres un veiksmi citos konkursos!

Piedāvājam savas pasakas – „Pasaka par eņģeļiem” un „Pasaka par sargeņģeli” Gundegas Skudriņas un Lidijas Pupures lasījumā no portāla www.skaties.lv

Jaunajā gadā ikvienam vēlu sajust eņģeļa spārnu pieskārienu!

Informāciju sagatavoja direktores vietniece I. Piļka

Vēl raksti šajā kategorijā