Iespēja tikties ar Valsts prezidentu

5. janvāris, 2017

Labāko darbu “Saules mūžu Latvijai” autori dosies uz Valsts prezidenta pili, lai tiktos ar Valsts prezidentu Raimondu Vējoni.

Tuvojoties Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas dienai, Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Ineta Tamane aicināja Ogres novada vispārizglītojošo skolu skolēnus uzrakstīt savu īpašo stāstu par Latviju, tās šodienu un nākotni, par cilvēkiem, kas dara labus darbus ikdienā, par savām izjūtām, domājot par mūsu valsti ar vadmotīvu “Saules mūžu Latvijai”.

No Ogres novada skolēniem tika saņemti vairāk kā 200 lieliski darbi, kuros atspoguļots mūsu novada bērnu un jauniešu redzējums, izjūtas un novērojumi. Esejās, dzejoļos un to noformējumos bija iespēja sajust gaišas emocijas, lasīt sirsnīgus vēlējumus un pārliecināties, ka mūsu novada jaunākā paaudze ir spēcīgi valsts patrioti un spēj novērtēt mūsu zemes iespējas un priekšrocības, kā arī saprot savu lomu un nozīmi tajā.

Visi saņemtie darbi tika rūpīgi izvērtēti, kā arī izvēlēti 50 labākie no labākajiem, kuriem tiks organizēts brauciens uz Latvijas Valsts prezidenta pili, kā arī būs iespēja tikties ar prezidentu Raimondu Vējoni. Tikšanās laiks tiks paziņots atsevišķi.

Labāko darbu autoru vidū ir arī mūsu skolas skolēni:

  • Martins Nelsons, 5. b klase (skolotāja R.Hanzena)
  • Līva Vasioleka, 5. b klase (skolotāja R.Hanzena)
  • Elvijs Kristiāns Ļevčūns, 5. b klase (sk.R.Hanzena)
  • Ieva Miezere, 5.c klase (sk. V.Bērziņa)
  • Patrīcija Lagzdiņa, 6. c klase (sk. J.Bardovska)
  • Evija Jurševica, 6. c klase ( sk. J.Bardovska)
  • Gustavs Gadzāns, 6. c klase (sk. J.Bardovska)

Apsveicam darbu autorus!

Paldies skolotājām par ieguldīto darbu skolēnu radošuma un aktivitātes veicināšanā!

Informāciju sagatavoja Valodu MK vadītāja Līga Bužere