Ceļojums uz Lotes zemi

26. maijs, 2015

25. maijā noslēdzās A/S Aldaris rīkotais konkurss 1. – 4. klašu skolēniem „Uzzīmē limonādes Lotes mašīnu” . Ogres sākumskolas 4.c klase uzvar konkursā un iegūst balvu „Ceļojums uz Lotes zemi”!

Š.g. 25.maijā noslēdzās AS Aldaris rīkotais konkurss 1.- 4.klašu skolēniem „Uzzīmē limonādes Lotes mašīnu”.

DSCN0816

Konkursa vērtēšanai tika iesūtīti 64 brīnišķīgi un sirsnīgi zīmējumi kopā ar fotogrāfijām un video, kas patiešām esot aizkustinājuši un iepriecinājuši visus žūrijas locekļus. Visas klases no visas Latvijas, kas piedalījās konkursā, jau pavisam drīz saņems garšīgu limonādi no Lotes. Prieks, ka arī mūsu skolas klases ir starp tām!   Bet par konkursa uzvarētāju tika atzīta Ogres sākumskolas 4.c klase, klases audzinātāja Jolanta Bardovska. Pateicoties AS Aldarim, šī klase dosies ekskursijā uz „Lotes zemi” Pērnavā, Igaunijā.

4.c klase un audzinātāja saka paldies skolotājai Sandrai Latvelei par sadarbību un atbalstu, kā arī aicinās skolotāju līdzi ceļojumā uz Lotes zemi!

Veiksmīgu mācību gada noslēgumu un jaukas vasaras brīvdienas!