Ekskursija uz Ventspili

27. maijs, 2015

Paldies Ogres novada pašvaldībai par brīnišķīgo balvu – ekskursiju uz Ventspili, ko saņēmām kā novada sportiskākā klase!

Paldies Ogres novada pašvaldībai un Izglītības un sporta pārvaldes speciālistei Dzirkstītei Žindigai par brīnišķīgo balvu – ekskursiju uz Ventspili, ko saņēmām kā novada sportiskākā klase.

Mums ir patiess prieks par lieliski aizvadīto dienu, kuru pavadījām Ventspilī: staigājot pa pilsētas skaistajiem parkiem, izbaudot sportiskus priekus „Lemberga hūtē” un Bērnu atrakciju pilsētiņās, vizinoties ar bānīti pa Piejūras parku, izbraucot jūrā ar kuģīti „Hercogs Jēkabs”, kā arī par iespēju pārbaudīt savu domu spēku DEMO centrā.

Paldies arī gidei Initai par interesanto stāstījumu un sapratni!

Vēlot veiksmi, ar pateicību Ogres sākumskolas 4.a klases skolēni un skolotāja.