Zoozīļuka draugi Ogres sākumskolā

26. oktobris, 2021

Apsveicam 3.e klasi ar iegūto 3. vietu “Zoozīļuks 2021” akcijā.

Kad ozolu tuvumā sāk intensīvi tērgāt sīļi, tad skaidrs, ka zīļu vākšanas laiks ir klāt. Rosīgais Rīgas Zooloģiskā dārza “Zoozīļuks 2021” arī šogad aicināja skolēnus iesaistīties ozoļzīļu vākšanas akcijā. Akcija norisinājās no š.g. 1.-10.oktobrim.

Rīgas Zooloģiskā dārza darbinieki patiesi priecājās par ļoti labas kvalitātes zīlēm, kuras dalībnieki ir vākuši, šķirojuši, žāvējuši un pakojuši visdažādākajos Latvijas nostūros – Valmierā, Ērgļos, Mālpilī, Siguldā, Carnikavā, Saulkrastos, Rīgā, Ogrē, Madlienā, Salaspilī, Pļaviņās, Skrīveros, Jēkabpilī, Gulbenē, Rēzeknē, Viļānos, Vecumniekos, Iecavā, Elejā, Jelgavā, Baložos, Tukumā, Talsos, Kuldīgā, Ventspilī, Alsungā, Aizputē un citās pilsētās. Šogad Zooloģiskais  dārzs ir saņēmis 13 649 kg zīļu.

Paldies arī mūsu skolas čaklajiem zīļu vācējiem:

3.e klasei un vecākiem /klases audzinātāja Juta Antone-Madalāne / – 275 kg  iegūta 3.vieta un bezmaksas apmeklējums visai klasei Zooloģiskajā darzā. Apsveicam!

Pateicības un 50% atlaidi Zooloģiskā dārza apmeklējumam ieguvušas:

  • 1.b klase – 145 kg /klases audzinātāja Dana Kolovanova/
  • 1.c klase – 111,5 kg /klases audzinātāja Dace Bužere/
  • 5.e klase – 118,5 kg /klases audzinātāja Jolanta Bardovska/
  • 5.c klase – 92,5 kg /klases audzinātāja Baiba Rulle/

Zoodārza dzīvnieki var mierīgi gaidīt ziemu, bet mēs varam priecāties par labi padarīt darbu!

Informāciju sagatavoja: Jolanta Bardovska
Ogres sākumskolas klašu audzinātāju jomas vadītāja