Bērnu grāmatu rakstniece Luīze Pastore

13. februāris, 2020

Ogres sākumskolā viesojās latviešu bērnu grāmatu rakstniece Luīze Pastore, kura ar savām piedzīvojumiem un detektīviem pilnajām grāmatām spējusi aizraut pašus mazākos lasītājus.

Rakstniece stāstīja par saviem darbiem “Pazudušais pērtiķis”, “Maskačkas stāsti”, “Neredzamais cilvēks”, kā arī daudziem citiem zināmiem un mazāk zināmiem darbiem, kā arī parādīja ilustrēto grāmatu sēriju “Mākslas detektīvi”, kuri tapuši sadarbībā ar mākslinieci Elīnu Brasliņu. Grāmatas sižeti veidoti pēc Latvijas vēsturē pazīstamu mākslas darbu motīviem.

Klausīties rakstnieces stāstos par grāmatas tēliem, piedzīvojumiem, kā arī spēlēt spēles atnākuši paši mazākie skolēni, kuri ar prieku piedalījās aktivitātēs un minēja uzdotās mīklas.

Pēc vairāk nekā stundu ilgajām sarunām un spēlēm, skolēni pateicās rakstniecei par ierašanos, kā arī aicināja apciemot viņus ar jauniem un interesantiem stāstiem.