“Gribu būt mobils” pusfināls Aizkrauklē

24. janvāris, 2017

Divas 6.b klases komandas – „Gudrinieki” un „Dižtraki” pārstāvēja mūsu skolu konkursa “Gribu būt mobils” pusfinālā un uzrādīja labus rezultātus, izcīnot 3. un 4. vietu.

20. janvārī Aizkraukles vidusskolā norisinājās konkursa “Gribu būt mobils” pusfināls. Šogad veiksme ir mūsu pusē, un uz pusfinālu devās divas 6.b klases komandas – „ Gudrinieki ” un „ Dižtraki ”.
Nokļūt visas Latvijas mēroga sacensību pusfinālā ir ne tikai veiksme un prieks, bet arī liela atbildība.

Pusfinālā dalībniekiem nācās parādīt savas padziļinātās zināšanas ceļu satiksmes drošības noteikumos, iesaistoties gan praktiskajos, gan interaktīvos uzdevumos. Uzdevumi bija daudzveidīgi, bija nepieciešams gan saliedēts komandas gars, gan spēja individuāli parādīt labu sniegumu.

Uzskatām, ka spējām pusfinālā parādīt pietiekoši labus rezultātus:

• komanda „Dižtraki” izcīnīja godpilno 4. vietu;
  • komandai „Gudrinieki” pat izdevās uzkāpt uz goda pjedestāla, izcīnot 3. vietu.

Konkursa noteikumi gan nosaka, ka no katra reģiona finālā tiek tikai pirmās vietas ieguvēji. Kaut arī neesam filālistu sarakstā, priecājamies par savu sasniegto rezultātu.

Informāciju sagatavoja 6.b klases audzinātāja Maruta Dudkina