Zinātkāres centrā piedzīvojām “zilus brīnumus”

23. maijs, 2017

19. maijā Ogres sākumskolas 3.d klases skolēni devās mācību ekskursijā uz zinātkāres centru “Zili brīnumi”.

19. maijā Ogres sākumskolas 3.d klases skolēni devās mācību ekskursijā uz zinātkāres centru “Zili brīnumi”.

Zinātkāres centrs veidots ar mērķi veicināt jaunāko klašu skolēnu interesi par mācīšanos, izziņu un jaunradi. Centrā izveidotie eksponāti rosina bērnos zinātkāri, ļauj pašiem iepazīt un izmēģināt dažādus dabas un tehnoloģiju “brīnumus”.

“Zili Brīnumi” piedāvāja zinātnisko šovu, kura laikā skolēni iepazīnās ar interesanto ķīmijas un fizikas pasauli. Skolēni piedalījās Auksto eksperimentu šovā ar paraugdemonstrējumiem ar līdzdarbošanos – dūmi bez uguns, degošas rokas, kā arī kosmisks aukstums, kas sasaldē ziedu kā stiklu.

Informāciju sagatavoja 3.d klases audzinātāja Ļ. Maļinovska