“Sporto visa klase” finālsacensības

23. maijs, 2017

19. maijā “Zemgales Olimpiskajā centrā” Jelgavā notika finālsacensības projektā “Sporto visa klase”. Sacensības bija viens vienīgs piedzīvojums skolēniem, pedagogiem un vecākiem.

19. maijā “Zemgales Olimpiskajā centrā” Jelgavā notika finālsacensības projektā “Sporto visa klase”. Sacensības bija viens vienīgs piedzīvojums skolēniem, pedagogiem un vecākiem.

Pūtēju orķestra pavadībā olimpiskā centra stadionā pulcējās 3., 4., un 5. sportiskāko klašu skolēni, katrā grupā bija 6 labākās klases, kuras pēc svinīgās pasākuma atklāšanas, cīnījās par vietu finālā savā klašu grupā. Visas klases uz šo mērķi bija tiekušies visu mācību gadu, sportojot no visas sirds, bet pats galvenais tas bija stingri nosprausts mērķis.

Sacensības noritēja trīs disciplīnās – dalībnieki savus spēkus un izturību pārbaudīja stafetē ar futbola elementiem, pretstafetē, kā arī “Atmiņas” stafetē.

Nākošā disciplīna bija – zināšanu konkurss, kurā katrs varēja apliecināt savu erudīciju, sadarbības prasmi un veiksmi.

Trešajā disciplīnā notika sacensības pedagogiem, kas arī nebija mazsvarīgi. Katrai disciplīnai bija nozīmīga loma uzvaras kaldināšanā. Sīvā konkurencē kopvērtējumā, mēs Ogres sākumskolas 3.a klase,  ieguvām 3.vietu, apbalvojumā saņēmām kausu, diplomus, medaļas un balvas. Iegūtā vieta ir apliecinājums tam, ka visi kopā mēs varam un spējam motivēties, savākties un sportot.

Paldies mūsu pedagogiem, vecākiem un atbalstītājiem!

Foto Latvijas Olimpiskā komiteja / Vadims Morozovs

Materiālu sagatavoja 3.a klases audzinātāja I.Piļka