„Zili brīnumi” Ogres sākumskolā

25. oktobris, 2018

Zinātkāre ir ceļš uz zināšanām, bet zināšanas izskaidro brīnumus. 19. oktobrī ne tikai ieguvām jaunas zināšanas, bet patiesi vērojām, brīnījāmies un priecājāmies.

Zinātkāre ir ceļš uz zināšanām, bet zināšanas izskaidro brīnumus. Arī mēs, Ogres sākumskolas 1.a, 1.b un 1.d klases skolēni un skolotājas, 19. oktobrī ne tikai ieguvām jaunas zināšanas, bet patiesi vērojām, brīnījāmies un priecājāmies par iespēju interaktīvā un izzinošā veidā uzzināt daudz interesantas lietas. 19. oktobrī pie mums, Ogres sākumskolā, viesojās Izklaides un izglītības centrs „Zili brīnumi”, demonstrēja eksperimentus ar sauso ledu un šķidro slāpekli.

Nodarbībā mēs kopā ar nodarbības vadītāju Aldi radījām un vērojām mākoņus, eksperimentējām ar baloniem, kad tie tiek sasaldēti un kas notiek ar tiem siltumā, pētījām un baudījām pašgatavotu saldējumu, -200 grādos „ceptus” maršmelovus, kā arī pētījām mākoņus ziepju burbuļos un mākoni ar lietu klases telpā.

Šī nodarbība bija ne tikai uz fizikas principiem balstīta, bet arī lieliska aktīvā zona, kurā bija iespēja darboties un  visiem kopā izkustēties.

Paldies projektam „Skolas soma”, kura ietvaros varējām gūt jaunas zināšanas aktīvā veidā, kā arī 1.a klases audzinātājai Anetei, 1.b klases audzinātājai Danai, 1.d klases audzinātājai Lindai, kuras bērniem padarīja šo dienu pirms brīvlaika par izzinošu, jauku un krāsainu piedzīvojumu!

Ogres sākumskolas 1. a klases skolotāja Anete un skolēni