Baltie Ziemassvētki klāt

28. decembris, 2017

Ziemassvētki saistās ar baltu sniegu, brīnumiem un zvanu skaņām. Zvani baznīcu torņos, sīku zvaniņu šķinda eglītes zaros. Mūsdienu trokšņu pārņemtajā pasaulē varētu būt grūti sadzirdēt šos niecīgos vēstījumus, bet ja nu tomēr…

Ziemassvētki saistās ar baltu sniegu, brīnumiem un zvanu skaņām. Zvani baznīcu torņos, sīku zvaniņu šķinda eglītes zaros. Mūsdienu trokšņu pārņemtajā pasaulē varētu būt grūti sadzirdēt šos niecīgos vēstījumus, bet ja nu tomēr….

Ziemassvētki atnāk mirklī, kad esam kādu iepriecinājuši, piedevuši, sasildījuši.  Paldies, ka esiet čakli mācījušies! Paldies, Jums, ka sasildījāt Ogres pansionāta veco cilvēku sirdis ar savām dāvaniņām! Paldies, ka kļuvāt par sargeņģeļiem jau Mārtiņdienā! Palīdzot citiem mūsu sirdis, domas kļūst gaišākas.

Ja vislielākajā svētku eglē, mēs kā krāsainas gaismas virtenes varētu ievērt savus labo domu vēlējumus, tā būtu visskaistākā svētku vēstnese.

Pateicos pedagogiem, par ieguldīto darbu.  Lai mums visiem priecīgi Ziemassvētki! Veiksmīgu Jauno 2018. gadu!

Ogres sākumskolas direktore Māra Banka

Vēl raksti šajā kategorijā