Viktorīnas „Eiropas Valodu diena Latvijā un pasaule” uzvarētāji

5. oktobris, 2017

Viktorīnas „Eiropas Valodu diena Latvijā un pasaule” uzvarētāju vidū ir mūsu 4.d klases skolēns Markuss Grevals un 6.b klases skolēns Elvijs Ļevčūns.

Eiropas valodas 2017 ietvaros, Latviešu valodas aģentūra  aicināja visus Latvijas skolēnus  piedalīties viktorīnā  „Eiropas Vaoldas diena Latvijā un pasaulē”, šī viktorīna deva iespēju  uzzināt vairāk par latviešu valodu  un citām Eiropas valodām.  Jautājumi bija pietiekami sarežģīti, jo tie bija tapuši sadarbībā ar Eiropas Savienības padomes ģenerālsekretariāta Tulkošanas dienesta Latviešu valodas nodaļas līdzdalību.

Prieks, ka uzvarētāju vidū ir mūsu 4.d klases skolēns Markuss Grevals  un 6.b klases skolēns Elvijs Ļevčūns.

Paldies zēniem par atsaucību!

Informāciju sagatavoja,
latviešu valodas  un literatūras skolotāja Jolanta Bardovska