Vardarbība pusaudžu vidū

6. janvāris, 2022

Vardarbība pusaudžu vidū

Turpinām ikgadējo mūsu skolas tradīciju un 6. klasēs aktualizējam tēmu “Vardarbība pusaudžu vidū”.

Turpinām par šo tēmu runāt, lai visi aizdomājas, cik vardarbības sekas var būt nopietnas.

Par vardarbības tēmu ir ārkārtīgi daudz informācijas, viedokļu un risinājumu piedāvājumu. Pārrunāt visu klases un sociālo zinību stundās noteikti nav iespējams.

Jau vairāku gadu garumā tiek īstenota ideja – veidot informatīvos bukletus ar nosaukumu “Vardarbība pusaudžu vidū”. Šādi radošie darbi, liek skolēniem patstāvīgi izpētīt pieejamo informāciju, izvērtēt un apkopot, pēc viņu domām, pašu svarīgāko.

Kas skolēniem liekas aktuāls un kā viņi tika galā ar šo uzdevumu, arī šogad var aplūkot radošo darbu izstādē, kas apskatāma gaitenī pie sociālo zinību kabineta (323. kab.).

Rakstu sagatavoja sociālo zinību un vēstures skolotāja Maruta Dudkina

Vēl raksti šajā kategorijā