TV šovs – Es mīlu Tevi, Latvija!

1. marts, 2016

Ogres sākumskolas 5.c klase kļūst par skatītājiem un atbalstītājiem TV šovā „Es mīlu Tevi , Latvija!”. Vai esi sekojis līdzi TV3 izklaidējošā un izzinošā šova „Es mīlu Tevi, Latvija” pirmajai sezonai?

DSCN7156(1)Vai esi sekojis līdzi TV3 izklaidējošā un izzinošā šova „Es mīlu Tevi, Latvija” pirmajai sezonai? Nu, re – pavisam nemanot ir pienākusi jau otrā sezona. Ja neesi sekojis līdzi pirmajai, tad ir īstais brīdis pieslēgties! Tā ir lieliska iespēja jautrā gaisotnē un aizraujošā kompānijā pavadīt kādu no pēcpusdienām vai vakariem, ierodoties uz šova ierakstu.

To ne mirkli nedomājot, izmantoja Ogres sākumskolas 5.c klases skolēni, vecāki un klases audzinātāja. Tas tiešām bija neaizmirstams un jautrs vakars – būt šī  šova ierakstā kopā ar  galvenajiem varoņiem  – vadītāju, aktieri  Artūru Skrastiņu, komandu kapteiņiem – Janu Duļevsku un Valteru Krauzi, kuri kopā ar savu komandu lieliski demonstrēja savas zināšanas par Latviju.

2016-02-01 18.39.58(1)Mēs bijām sadalījušies pilnīgi neapzināti katrs savā komandā. Ierakstam sākoties, saņēmam sarkanus un zaļus lakatiņu. Paši pie sevis nodomājām, – gan jau sarkanais būs Janas Duļevskas komandai un zaļais Valtera Krauzes komandai, jo tiešraidē vēl neviens otrās sezonas raidījums nebija rādīts. Tā tas arī notika! Līdz ar to, arī pašiem bija sava veida sacensība, kura komanda uzvarēs?!

Pirmais un otrais raidījums jau izskanējis. Nākošajā svētdienā – 6.martā būs vērojams trešais raidījums, un drīz vien būs ceturtais! Kādā no šiem raidījumiem kā skatītāji un komandu atbalstītāji būsim vērojami  arī mēs – Ogres sākumskolas 5.c klase! Bet, kas bija Janas un Valtera komandā šajā ierakstā, un kāds bija rezultāts, lai paliek neatklāts!

Liels paldies par šādu iespēju un atsaucību  Rīgas kinostudijas  izpildproducentei Elitai Širsonei!

Atceries, arī tu vari pārbaudīt savas zināšanas par Latviju  šovā „Es mīlu Tevi, Latvija!”

Informāciju sagatavoja,
Jolanta Bardovska, Ogres sākumskolas 5.c klases audzinātja