Trīs zvaigznes debesīs mirdz…

17. novembris, 2017

Ogres sākumskolas un Ogres Valsts ģimnāzijas svētku koncerts veltīts Latvijas Republikas proklamēšanas 99. gadadienai.

Apstājies godbijībā un pateicībā pie visas tautas celtā Brīvības pieminekļa, apstājies pie tā un stiprini sevī prieku par Latviju – nacionālu un brīvu. (K.Ulmanis)

Man Latvija ir cilvēki, kurus satieku ikdienā, kuri apzinās sevi, priecājas par brīvību. Tā ir brīvība, kas ļauj mums visiem kopā savā zemē plānot nākotni, līdzdarboties sava novada, pilsētas, valsts dzīvē.

Es lepojos ar mūsu skolu skolēniem, jauniešiem, valstī talantīgiem māksliniekiem, sportistiem, radošiem cilvēkiem. Viņiem katram ir savs viedoklis, bet kopīgs lepnums par savu valsti

Ikdienā mēs gaužamies par neizdarītajiem darbiem, par pieļautām kļūdām. Bet domāsim, ko katrs mēs varam mainīt, dot Latvijai. Latvija ir tāda kādi esam mēs. Viss sākas no viena katra no mums

Apzinīgi darot ierastos ikdienas darbus, rūpējoties par saviem vecākiem, nodrošinot cerīgu nākotni saviem bērniem, mēs darām vienu darbu mūsu valstij.

Cienīsim sevi, apkārtējos, savu valsti, un tad arī citi cienīs mūs. Lai trīs zvaigznes Brīvības piemineklī mirdz pār Latviju! Dievs svētī Latviju!

Māra Banka