Tikšanās ar rakstnieci Inesi Valteri

10. novembris, 2019

Ogres sākumskolas 1.e, 2.a, 2.b, 2.d, 3.a, 3.d, 3.e, 4.c klasēm oktobrī notika brīnišķīga tikšanās ar rakstnieci, grāmatu autori Inesi Valteri.

Rakstniece savu stāstījumu sāka ar stāstu par saviem bērnības un jaunības sapņiem, par savu ceļu uz pasaku sacerēšanu un grāmatas izveidošanu.

Interesantā veidā I. Valtere mūs iepazīstināja ar grāmatas tapšanas gaitu , ar procesa norisi saistītām profesijām – ilustratoru, literātu, maketētāju, poligrāfijas speciālistu.

Visa klase kopā ar rakstnieci sacerēja arī savu pasaku, kas skolēniem bija interesanta un emocijām bagāta nodarbe.

Paldies rakstniecei, kas tik interesantā veidā, mainot balss tembru, sasaistot notikumus ar reālo telpu, vietu, laiku, skolēnus ieveda fantāziju pasaulē.

2.a klases audzinātāja Anete