Tēvu dienas pasākums “Apslēpto dārgumu medības kopā ar tēti!”

2. septembris, 2021

Aicinām piedalīties, Ogres sākumskolas 1. – 6. klašu skolēnu ģimenes pasākumā 12. septembrī plkst. 12:00 “Apslēpto dārgumu medības kopā ar tēti!”.

Aicinām piedalīties, Ogres sākumskolas 1. – 6. klašu skolēnu ģimenes pasākumā 12. septembrī plkst. 12:00 “Apslēpto dārgumu medības kopā ar tēti!” (pārgājiens, orientēšanās Zilo kalnu parkā ar radošām un sportiskām aktivitātēm) veltīts Tēvu dienai.

Pasākums tiek organizēts projekta “RADI” ietvaros.

Reģistrācija pie Tīnūžu ielas un Mālkalnes satiksmes apļa no plkst .11:00. Dalībnieku skaits ierobežots, tāpēc obligāti jāpiesakās līdz 9. septembrim rakstot uz e-klase pastu Aijai Sirsniņai vai aija.sirsnina@inbox.lv, norādot dalībnieku vārdu, uzvārdu, skolēna klasi.

Afišu skatīt pielikumā.

Foto: unsplash.com.

Informāciju sagatavoja Aija Sirsniņa