Tēvu dienas pasākums 2.c klasē

15. septembris, 2017

Jau otro gadu 2.c tēti satikās, lai kopīgi ar saviem bērniem mērotos spēkiem, zināšanām, izveicību, asprātību. Šoreiz izvēlējāmies aktīvu atpūtu Ogres Zilajos kalnos.

Jau otro gadu 2.c tēti satikās, lai kopīgi ar saviem bērniem mērotos spēkiem, zināšanām, izveicību, asprātību. Šoreiz izvēlējāmies aktīvu atpūtu Ogres Zilajos kalnos.

Tika pārbaudīta  tēvu veiklība “zivju makšķerēšanā”, izveicība un dzīves pieredze čiekuru svēršanā, asprātība un loģiskā domāšana Latvijas pilsētu nosaukumu atminēšanā, atjautība vārdu un mīklu minēšanā.

Liels atbalsts bija māmiņas, kas arī labprāt iesaistījās visās aktivitātēs.

Paldies ģimenēm par atsaucību un sadarbību!

“Mums ļoti patika Tēvu dienas pasākums. Paldies skolotājai par pasākuma saplānošanu, aktivitāšu izdomāšanu. Patika gan tētim, gan bērniem. Bija interesanti un atraktīvi. Ņemot vērā “mazā brāļa faktoru””, ar dubultu prieku atbalstu visus klases pasākumus, kuru formāts atļauj brīvi kustēties un nesēdēt uz vietas. Protams, žēl, ka pasākumu klātienē nevarēja atbalstīt visi klases tēti. Neskatoties uz dalībnieku skaitu, kompānija bija forša un pasākums izdevās.” Ievas ģimene.

“Mums ļoti patika! Visai ģimenei! Maza, bet superīga kompānija! Savu šarmu pasākumam piešķīra mazie brāļi.” Valtera vecāki.

“Kārtējo reizi skolotāja Elita pierādīja, ka viņa ir skolotāja ar lielo burtu un pelnījusi nozīmi “Esmu savā vietā!” Paldies par sagatavotajiem vienkāršajiem, bet foršajiem uzdevumiem. Gribējās redzēt vairāk bērnu un viņu tēvus, bet pasākuma būtība un norise izdevās tik un tā. Nākamgad arī atbalstīsim šādu Tēvu dienas ballīti!” Rebekas ģimene.

“”Enija no pasākuma atgriezās lepna un priecīga, ka arī viņa varēja piedalīties kopā ar savu tēti. Tētis – priecīgs par izrādīto uzmanību. Ar aizrautību un interesi stāstīja par piedzīvoto un atzina, ka patīkami būt šādos kopējos pasākumos.” Enijas mamma.

2.c klases klases audzinātāja Elita Geca