Pirmais aktīvas atpūtas pasākums 1.d klasē

15. septembris, 2017

7. septembrī 1.d klases skolēni kopā ar vecākiem devās savā pirmajā aktīvās atpūtas pasākumā uz Zilo kalnu bērnu aktīvās atpūtas laukumu.

Pārgājiens sākās ar bērnu drošības noteikumu instruktāžu un  pārrunu par pasākuma uzdevumiem.

Pa ceļam uz Zilo kalnu bērnu aktīvās atpūtas laukumu skolēni klausījās Elizabetes Dimantes vecāku interesantu un pamācošu stāstu par dabu un dzīvi mežā, kā arī piedalījās dažādos uzdevumos, kas mērķa sasniegšanu padarīja vēl interesantāku.

Bērni bija pārsteigti kad satika mežā sēņotāju ar pilnu sēņu grozu. Sieviete laipni “iepazīstināja” skolēnus ar salasītajām sēnēm.

Bērnu aktīvās atpūtas laukumā 1.d klases skolēni spēlēja spēles, mielojās ar līdzi paņemto cienastu. Bērnu sejās mirdzēja smaids un sajūsma par labi pavadītu laiku!

Liels Paldies Elizabetes Dimantes vecākiem par šī brīnišķīga pasākuma organizēšanu!

1.d klases audzinātāja Ļubova Maļinovska