Sveiciens Lieldienās no Lego projektēšanas skolas audzēkņiem

12. aprīlis, 2022

Pavasara saule mūs jau lutina, priecīgākie pavasara svētki – Lieldienas- tepat pie durvīm, stingrie pulcēšanās ierobežojumi beigušies, kas ļāva mums, Lego ptojektēšanas skolas audzēkņiem sagatavot siltus un personiskus sveicienus svētkos

Pavasara saule mūs jau lutina, priecīgākie pavasara svētki – Lieldienas- tepat pie durvīm, stingrie pulcēšanās ierobežojumi beigušies, kas ļāva mums, Lego projektēšanas skolas audzēkņiem (Lienei, Katei, Dārtai, Maijai, Alisei, Kristoferam, Ralfam, Gustavam, Sofijai, Emīlam, Bruno un daudziem citiem) sagatavot siltus un personiskus sveicienus svētkos, gan vizualizējot latviešu tautasdziesmas īsās animācijas filmās, gan veidojot gleznas par pavasari un Miera baložus Ukrainas atbalstam.

“Kas, bērziņi, tev’ audzēja,

Tādu kuplu darināja?–

Man’ audzēja zelta saule,

Pavasara lietutiņš.”


“Pavasari, pavasari,

Ko tu man atnesīsi?

Atnesīšu siltu laiku,

Baltu rožu vainadziņu.”

Lieldienu apsveikums:

Esiet uzmanīgi peldoties!

Dzīvnieku pārbaudīšana:

Apdzīvotā jūras sala:

Priecīgus svētkus vēlot – Lego projektēšanas skolas vadītāja Diāna Ķēniņa