Sveiciens 4. maija svētkos

3. maijs, 2022

No sirds sveicam Jūs Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā!

No sirds sveicam Jūs Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas gadadienā!

4. maijs ir laiks, kad daba mostas, atjaunojas, un 4. maijs mūsu tautas un valsts dzīvē bijis ļoti īpašs. Tomēr mums ir jāatzīst, ka kādu laiku dzīvojam īpašos apstākļos, tāpēc arī šis 4. maijs būs īpašs. Bērni redz pasauli ļoti tieši: draudi, briesmas, iecietība, mīlestība. Mūsu izpausmes tiek vērotas un ņemtas par piemēru. Dosim pozitīvisma un īstu vērtību piemēru! Mēs novēlam būt iecietīgākiem vienam pret otru, domāt par saviem līdzcilvēkiem un palīdzēt ne tikai tad, kad otram klājas ļoti grūti, bet arī ikdienā. Jo no šīm mazajām lietām veidojas lielu, kopīgu sapņu piepildījums. Mēs, protams, visi klāsim balto galdautu un svinēsim šos svētkus, noliksim ziedus pie Brīvības pieminekļa, domāsim gaišas domas. Paliksim vienoti! Par mums! Par Latviju!

Skaistus, ģimeniskus un patriotiskus svētkus novēl Lego projektēšanas skolas audzēkņi un skolotāja Diāna Ķēniņa.