„Sporto visa klase” trešās sezonas atklāšana

4. novembris, 2016

2. novembrī „Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā pulcējās 3., 4. un 5. klašu skolēni un skolotāji, kuri ir iesaistījušies projektā „Sporto visa klase”.

2. novembrī „Vidzemes Olimpiskajā centrā” Valmierā pulcējās 3., 4. un 5. klašu skolēni un skolotāji, kuri ir iesaistījušies projektā „Sporto visa klase”. Projekta trešajā sezonā no jauna iesaistījušās 82 trešās klases no visas Latvijas. Jauno dalībnieku skaitā esam arī mēs – Ogres sākumskolas 3.a un 3.c klases, kuras aktīvi sporto piecas reizes nedēļā. Tas nozīmē, ka papildus divām sporta stundām, kas ir paredzētas obligātajā izglītības programmā, mums vēl ir 3 fakultatīvās sporta nodarbības, kurās bērni trenē vispārējo fizisko sagatavotību, apgūst futbola un peldēšanas iemaņas.

20161103_134642Atklāšanas pasākumā dalībniekus uzrunāja LOK ģenerālsekretārs, projekta idejas autors Ž. Tikmers, Latvijas Republikas Aizsardzības ministrs R. Bergmanis un Valmieras pilsētas pašvaldības Domes priekšsēdētāja vietnieks R.Gailums.

Trešo klašu kapteiņi, Megija Šmate un Emīls Pastars ar sporta skolotājiem Rolandu Pauliņu un Edvīnu Meinertu, saņēma karogu un projekta suvenīrus.

Pasākuma otrajā daļā priecājāmies par valmieriešu priekšnesumiem.

Labā noskaņojumā turpināsim sportot un piedalīsimies reģiona draudzības sacensībās, kurās tiks vērtētas arī skolēnu sekmes.

Kopā ar saviem audzēkņiem atklāšanas pasākumā piedalījās 3.a klases audzinātāja I.Piļka un 3.c klases audzinātāja D.Bužere