Sportland pirmie soļi basketbolā

20. marts, 2018

Februārī 1. d klases skolēnī piedalījās Latvijas Basketbola savienības rīkotā   konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”.

Februārī 1.d klases skolēnī piedalījās Latvijas Basketbola savienības rīkotā   konkursā “Sportland pirmie soļi basketbolā”.

Skolēni satikās Rīgā, O.Kalpaka Rīgas Tautas daiļamatu pamatskolā, lai piedalītos atraktīvā un aizraujošā pasākumā, sacenšoties dažādu stafešu skrējienā, kur kā galvenais sporta atribūts tika izmantota bumba, kā arī āķīgu prāta vingrinājumu un radošo uzdevumu izpildē. Sportland sadarbībā ar Latvijas Basketbola savienību šādas sacensības rīko jau ceturto gadu veicinot bērnu nodarbošanos ar sportu, palielinot basketbola popularitāti ģimenēs un skolās, kā arī rosinot bērnos interesi par sportisku dzīvesveidu.

Informāciju sagatavoja 1.d klases audzinātāja Ļubova Maļinovska