Sarptautiskais vizuālās mākslas konkurss

23. septembris, 2015

Ir noslēdzies IV Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss, kurā piedalījās arī Ogres sākumskolas skolēni ar saviem darbiem, no kuriem divi darbi ir izpelnījušies Starptautiskā konkursa žūrijas atzinību un pateicību.

Ir noslēdzies IV Starptautiskais vizuālās mākslas konkurss „Dažādā pasaule” 2015 „Ūdens melodijas”.

Konkursā piedalījās 526 skolēnu darbi no dažādām Latvijas vispārizglītojošām, mūzikas un mākslas skolām, no Baltkrievijas un Lietuvas.

Putns_Maksla2015

Starp konkursantiem bija arī mūsu skolas 10 labākie darbi, kuri tika godalgoti skolas vizuālās mākslas olimpiādē. Divi no šiem darbiem ir izpelnījušies Starptautiskā konkursa žūrijas atzinību un pateicību.

Paldies par krāsainiem radošajiem lidojumiem sakām un patiesus prieka mirkļus, Laureātu apbalvošanā Balvos,  piedzīvot vēlam – Sindijai Ešenai  (skolotājai Ļubovai Maļinovskai ) un Martai Gribustei (skolotājai Olgai Pudulei).

Materiālu sagatavoja sākumskolas metodiskās komisijas vadītāja,
I. Piļka