Ogres sākumskola “Laiks laukiem” saka – Jā!

2. novembris, 2015

Ogres sākumskolas skolēni piedalās konkursā „Laiks laukiem – 2015. Konkursa „Laiks laukiem!” mērķis bija sekmēt skolēnu izpratni par dzīves un nodarbinātības iespējām 21. gadsimta laukos.

Līdz š.g. 16.oktobrim   tika izsludināts biedrības “Latvijas Lauku forums” un biedrības „MEDIA GIDS” ar asociācijas “Lauku ceļotājs” informatīvo atbalstu konkurss „Laiks laukiem – 2015. Konkursa „Laiks laukiem!” mērķis bija sekmēt skolēnu izpratni par dzīves un nodarbinātības iespējām 21. gadsimta laukos, kā arī veicināt uzņēmējdarbības un lauku tūrisma popularizēšanu jauniešu vidū, tādējādi veicinot skolēnu izpratni un interesi par mūsdienīgas dzīves veidošanu un uzņēmējdarbības iespējām laukos, kā arī par tradicionālām kultūrvēsturiskām lauku dzīves vērtībām.

No Ogres novada šajā konkursā aktīvi bija iesaistījušās Ogres sākumskolas trīs klases, un viena klase no Ogres 1.vidusskolas ,kuras ar lielu prieku piedalījās aktivitātēs, lai atklātu radošā veidā projekta tēmu „Laiks laukiem!” Jaunāko klašu grupā atsaucība bija patiešām milzīga ,un tika iesniegti 205 darbi no visas Latvijas /pilno dalībnieku sarakstu var atrast www.laikslaukiem.lv mājaslapā/.

Īpašu pateicību par radošumu, iedvesmojošajiem stāstiem un veiksmīgu atainotu dzīvi laukos saņēma Ogres sākumskolas 4.b klases skolēni un audzinātāja Regīna Hanzena, kā arī pateicības rakstu no konkursa   žūrijas par radošumu un ieguldījumu mūsdienīgā Latvijas lauku tēla veidošanā saņēma Ogres sākumskolas 1.g klases skolēni un audzinātāja Anete Lasmane un 5. c klases skolēni un audzinātāja Jolanta Bardovska.

Laiks laukiem Ogres sākumskola 1.g klase

Konkursa organizatori cer, ka šī iniciatīva iedvesmos skolotājus vairāk uzmanības pievērst praktiskai Latvijas lauku iepazīšanai, kas īpaši aktuāli, uzsākot ceļu uz Latvijas valsts simtgades svinībām.

 

Informāciju sagatavoja:
Ogres sākumskolas skolotāja,
klašu audzinātāju MK vadītāja Jolanta Bardovska