Sākumskolas skolotājs 3. klasē

2. jūnijs, 2022

Piedāvājam darbu sākumskolas skolotājam 3. klasē uz nenoteiktu laiku (2 vakances).

DARBA APRAKSTS

Piedāvājam darbu sākumskolas skolotājam 3. klasē uz nenoteiktu laiku.

PRASĪBAS KANDIDĀTAM

Kandidātam jābūt tiesībām strādāt par sākumskolas skolotāju, vēlmei pamanīt bērnos labāko un pacietībai attīstīt katra bērna spējas. Iepriekšēja darba pieredze skolā tiks uzskatīta par priekšrocību.

SKOLAS PIEDĀVĀJUMS

Skola piedāvā darbu uz nenoteiktu laiku. Bruto atalgojuma pamatlikme 990,00 EUR, papildus tiek apmaksāta mācību stundu sagatavošana, rakstu darbu labošana, individuālais darbs, metodiskais darbs, klases audzināšana un ir iespēja vadīt individuālo grupu darbu.

Sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām, atvaļinājuma pabalsts u.c.).

PIETEIKŠANĀS UN KONKURSS

Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot pieteikuma vēstuli un savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi “Vakancei” uz e-pastu: skola@ogrespamatskola.lv

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar skolas direktori pa tālruni 65044521.