Karjeras konsultants

2. jūnijs, 2022

Piedāvājam darbu karjeras konsultantam uz nenoteiktu laiku.

DARBA APRAKSTS

Konsultēt, izglītot skolēnus karjeras attīstības jautājumos, sniegt atbalstu viņu karjeras plānošanā un veidošanā. Organizēt karjeras attīstības atbalstu veicinošus pasākumus un gatavība izstrādāt un ieviest jaunus karjeras atbalsta pakalpojumus skolā. Izmantot informāciju tehnoloģijas informācijas ieguvei, apstrādei, izvērtēšanai un apkopoto rezultātu prezentēšanai.

PRASĪBAS KANDIDĀTAM

Kandidātam jābūt tiesībām strādāt skolā atbilstoši likumiskajam regulējumam, ar karjeras konsultanta kvalifikāciju. Prasme un vēlēšanās pozitīvā veidā sadarboties gan ar jauniešiem, gan kolēģiem, mērķtiecība, iniciatīva, neatlaidība.

SKOLAS PIEDĀVĀJUMS

Skola piedāvā darbu uz nenoteiktu laiku (nepilna slodze). Bruto atalgojuma pilna slodze 1000,00 EUR. Sociālās garantijas (veselības apdrošināšana pēc pārbaudes laika beigām, atvaļinājuma pabalsts u.c.).

PIETEIKŠANĀS UN KONKURSS

Pretendentus aicinām pieteikties, iesniedzot pieteikuma vēstuli un savu profesionālās darbības aprakstu (CV) ar norādi “Vakancei” uz e-pastu: skola@ogrespamatskola.lv

Papildus jautājumu gadījumā lūdzam sazināties ar skolas direktori pa tālruni 65044521.

Vēl raksti šajā kategorijā