Radošo darbu izstāde “Vardarbība pusaudžu vidū”

8. janvāris, 2020

“Dažreiz vārdi sit stiprāk, kā dūre…”

“Dažreiz vārdi sit stiprāk, kā dūre…” – noteikti daudz reizes esam dzirdējuši un varbūt arī paši teikuši šos vārdus. Diemžēl, statistika par vardarbības gadījumiem pusaudžu vidū ir diezgan skarba. Un nav pat īsti liela nozīme, kāds vardarbības veids ir visizplatītākais. Svarīgi ir par šo tēmu runāt, lai visi aizdomājas, cik vardarbības sekas var būt nopietnas.

Par vardarbības tēmu ir ārkārtīgi daudz informācijas, viedokļu un risinājumu piedāvājumu. Pārrunāt visu klases un sociālo zinību stundās noteikti nav iespējams. Jau vairāku gadu garumā tiek īstenota ideja – veidot informatīvos bukletus ar nosaukumu “Vardarbība pusaudžu vidū”. Šādi radošie darbi, liek skolēniem patstāvīgi izpētīt pieejamo informāciju, izvērtēt un apkopot, pēc viņu domām, pašu svarīgāko.

Kas skolēniem liekas aktuāls un kā viņi tika galā ar šo uzdevumu, var aplūkot radošo darbu izstādē, kas apskatāma gaitenī pie sociālo zinību kabineta (323. kab.).

Rakstu sagatavoja sociālo zinību skolotāja Maruta Dudkina