Putras programmas 2015 aktivitātes 1.g klasē

13. novembris, 2015

Skolēni piedalījās Putras stundās un #PUTRINGS čempionātā, kas šogad veltīts putras mutvārdu mantojuma popularizēšanai un mūsdienu valodas bagātināšanai ar sakāmvārdiem par putrām.

2015. gada 8. novembrī noslēdzas Putras programma 2015, kurā piedalījās arī Ogres sākumskolas 1.g klases skolēni. Skolēni piedalījās Putras stundās un #PUTRINGS čempionātā, kas šogad veltīts putras mutvārdu mantojuma popularizēšanai un mūsdienu valodas bagātināšanai ar sakāmvārdiem par putrām.Putras recepte

Kā mums veicās? 6. novembrī klasē rīkojām „Lielo putras ēšanu”, kuras laikā iepazināmies ar profesora Grauda un viņa palīga Pūcēna sagatavoto prezentāciju par putras tapšanas procesu. Pēc tam gatavojāmies ēst putru. Lai to varētu paēst, mums bija nepieciešamas bļodiņas, karotītes un, protams, Herkuless garšīgo auzu pārslu putru ar šokolādes gabaliņiem. Kad viss tika sagatavots, skolotāja mūsu bļodiņās putru aplēja ar karstu ūdeni, tad putru kārtīgi izmaisījām, pagaidījām, lai tā „sagatavojas” un varējām to baudīt.

Putrings

Prieks, ka tā garšoja arī tiem, kas sākumā teica, ka putru neēdīs, bet ēda to labprāt!

Protams, aktīvi arī iesaistāmies aktivitātēs, kas saistītas ar sociālajiem medijiem, tāpēc ar vecāku atbalstu publicējām savu sakāmvārdu un Bukstiņputras recepti interneta vietnē www.facebook.com, sadaļā #PUTRINGS.

putrings-2

Kā mums veicās, redzams fotokolāžā!

Ēdiet putras, audziet stipri un veseli!

1.g klases audzinātāja Anete