Pūres šokolādes muzejs

25. oktobris, 2018

Š.g. 15. oktobrī  2.d un 3.c klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Pūres šokolādes muzeju.

Š.g. 15. oktobrī  2.d un 3.c klases skolēni devās mācību ekskursijā uz Pūres šokolādes muzeju.

Ekskursijas laikā skolēni iepazinās ar  vēsturiski – ģeogrāfiskajām ekspozīcijām,  šokolādes tapšanas tradīcijām un ar šokolādes rašanās stāstu „Pure  Chocolate”.  Apmeklējuma programmā bija iespēja redzēt un dzirdēt stāstus par šokolādes iegūšanu, apstrādāšanu un lietošanu, kā arī iepazīties ar kakao un šokolādes vēsturi. Muzeja darbiniece izsmeļoši, viegli, uztverami un atmiņā paliekoši, izstāstīja bērniem par trifeļu ražošanas procesu.

Ekskursijas turpinājumā skolēni piedalījās  meistarklasē. Tajā  tika piedāvāta iespēja izveidot pašam savas šokolādes figūriņas un nodegustēt tās.

Skolēni izdzīvoja saldo gardumu izgatavošanas procesu un gandarījuma pilni, devās mājup.

2.d klases audzinātāja Ļ. Maļinovska