Programmēšanas konkurss — “Mēs esam ideāli!”

15. oktobris, 2019

Cognizant, Learn IT un mūzikas grupu Double Faced Eels atklāj bērnu un jauniešu programmēšanas konkursu — “Mēs esam ideāli!”.

IT kompānija Cognizant sadarbībā ar programmēšanas skolu Learn IT un mūzikas grupu Double Faced Eels atklāj bērnu un jauniešu programmēšanas konkursu — “Mēs esam ideāli!”. Konkursa laikā skolēni no visas Latvijas tiek aicināti programmēt animāciju Double Faced Eels dziesmai. Apkopojot labākās animācijas, tiks izveidots vienots videoklips visai dziesmai.

Konkursa mērķis ir veicināt jauniešu pašapziņu un atklāt skolēniem jaunus mūsdienīgus izpausmes veidus, kā arī veicināt jēgpilnu tehnoloģiju izmantošanu Latvijas vispārizglītojošo skolu mācību procesā. Skolēniem šajā konkursā priekšzināšanas nav nepieciešamas – šajā projektā var piedalīties ikviens Latvijas skolēns, vecumā no 9 līdz 16 gadiem.

Iesaisties!

Konkurss norisināsies divās kārtās. Pirmajā kārtā līdz 20. oktobrim skolēni visā Latvijā programmē animāciju sevis izvēlētai dziesmas daļai Scratch programmēšanas valodā un iesniedz to konkursa organizētājiem. 25. oktobrī 20 labākās komandas tiksies konkursa otrajā kārtā, kurā Learn IT mentoru vadībā uzlabos savas animācijas un cīnīsies par vērtīgām balvām.

Programmēšanas konkursa nolikums

Aicini iesaistīties citus!

Palīdzi mums pastāstīt par konkursu “Mēs esam ideāli!” — varbūt ir kāds skolēns, kurš gribējis apgūt programmēšanu vai to pamazām jau apgūst, vai arī ir jau lietpratējs — šis konkurss ir lielisks veids, kā izpausties radoši. Ikviens būs ieguvējs, izprotot programmēšanas pamatus.

Konkurss tiek rīkots Eiropas Code Week ietvaros ar Google mērķfinansējuma atbalstu. Video instrukcijas un Scratch animācijas piemēru ikviens interesents var apskatīt konkursa oficiālajā YouTube kontā.