Piparkūku darbnīca Ogres tehnikumā

22. decembris, 2016

Tuvojas Ziemassvētki, un arī mēs, Ogres sākumskolas 2.c klases skolēni ar klases audzinātāju Sandru Bērziņu, gatavojamies šiem svētkiem piedaloties piparkūku darbnīcā!

Saites

Tuvojas Ziemassvētki, un arī mēs, Ogres sākumskolas 2.c klases skolēni ar klases audzinātāju Sandru Bērziņu, gatavojamies šiem svētkiem.

Tāpēc 2016. gada decembrī viesojāmies Ogres tehnikumā (Viesnīcu un restorānu pakalpojumu nodaļā), kur varējām piedalīties Piparkūku darbnīcā, kā arī iepazīties ar vienu no specialitātēm – konditors.

Mums stāstīja un praktiski mācīja piparkūku izgatavošanu, kā arī ēdienu pasniegšanas un galda kultūras noslēpumus. Ogres tehnikuma Viesnīcu un restorānu nodaļas vadītāja Ineta Rumpētere un pasniedzēja Māra Strazdiņa viesmīlīgi sagaidīja mūs, sniedza zināšanas un prasmes, kā pagatavot Ziemassvētku brīnumus – dekorētās Ziemassvētku piparkūkas.

Esam ļoti pateicīgi Ogres tehnikuma direktorei M.Brantei par doto iespēju! Liels paldies pedagogiem M.Strazdiņai un I.Rumpēterei par interesanto nodarbību un skaisto Ziemassvētku cienastu! Paldies audzēkņiem par gardajām dāvanām – krāšņajām Ziemassvētku piparkūkām!

Esam ļoti gandarīti par viesošanos Ogres tehnikumā!

Ogres sākumskolas 2.c klases skolēni un klases audzinātāja Sandra Bērziņa

Vēl raksti šajā kategorijā