Ogres sākumskolas BDK “Dzītariņš” sveiciens

21. decembris, 2021

 Mīļie dejotāji! Cienījamie vecāki! Dārgie kolēģi! Tā kā dejotāji arī šogad nevar savus atbalstītājus aicināt uz svētku koncertu, tad BDK Dzītariņš  dejotāju sākumskolas grupas sūta nelielu svētku sveicienu! Paldies visiem dejotājiem, kas piekrita manai iedejai par video veidošanu, paldies mūsu koncertmeistarei Intai,par palīdzību dejotāja sapucēšanā, paldies vecākiem un klašu audzinātājām par atbalstu, un milzīgs paldies […]

 Mīļie dejotāji!

Cienījamie vecāki!

Dārgie kolēģi!

Tā kā dejotāji arī šogad nevar savus atbalstītājus aicināt uz svētku koncertu, tad BDK Dzītariņš  dejotāju sākumskolas grupas sūta nelielu svētku sveicienu!

Paldies visiem dejotājiem, kas piekrita manai iedejai par video veidošanu, paldies mūsu koncertmeistarei Intai,par palīdzību dejotāja sapucēšanā, paldies vecākiem un klašu audzinātājām par atbalstu, un milzīgs paldies Diānai Ķēniņai par video sveiciena izveidošanu!

Sirsnīgus svētku vēlot,

BDK Dzītariņš dejotāji un

vadītāja Daira Dāle

Vēl raksti šajā kategorijā